Sevgili Sırtçantam Yöneticileri

Benim çalıştığım işyerine yakın bayi ile sayenizde ahbap olduk. Hemen her gün dergi geldi mi? diye sorunca dolayısı ile dükkân sahipleri beni iyice tanıdılar. Hatta bana dergiyi sormadığım zamanlar bile, gelmedi diye takılır oldular. Ahbaplığımız sayenizde oldu.

Artık sizden ümidi kesmiştim ki, bizim bayi telefonla dergimin geldiğini bildirdi. Düşünün ne kadar samimi olduk sayenizde. Heyecanla gazeteciye vardığımda, dükkân sahibi bana “sizinkiler işi büyüttüler galiba dedi”. Ne demek istediğini dergimi aldığımda anladım. Dergim ile birlikte, dergim kadar değerli başka bir kitap beni bekliyordu. Kocaeli Doğa Yürüyüş Parkurları kitabını doğrusunu söylemek gerekirse dergimden önce okudum. Emin olun inanamadım. Yıllar içinden geçtiğimiz bu kentte ne yerler varmış. Emeği geçen tüm insanlara teşekkür ediyorum. Ayrıca Kocaeli Büyükşehir Belediyesi başkanına ve çalışma arkadaşlarına ayrıca teşekkür ediyorum.

Çok uzun zamandır bu iletiyi size göndermeyi düşündüm. Yazdıklarımın ücretsiz olarak verdiğiniz kitap ile ilgisi yok. Ben ve benim gibiler aslında daha çok yazmalı. Ben birçok gezi dergisini alıyorum. Hepsini de severek okuyorum. Sizde bulduğum en önemli duygu samimiyet.

Teşekkür ederim.
Sinem Uygar

Sırtçantam 31.Sayı