Olympos (27 Ağustos Cumartesi – 04 Eylül Pazar)

Akdeniz’in en güzel bölgesine, 2011 yazının son günlerinde, Olympos ve koylarında yapılacak bu etkinlik kolay unutulmayacak…

27 Ağustos Cumartesi: 23.00’da Taksim AKM önünden yola çıkış

 23.30’da Kadıköy Evlendirme Dairesi

28 Ağustos Pazar: Antalya’ya varış. Otele yerleşme ve serbest gün. Akşam yemeğinden sonra ‘Tanrıların Ateşi Yanartaş’ta olacağız.

29 Ağustos Pazartesi: Olympos antik kenti gezisi ve Çıralı Koyu’nda gün batımına kadar deniz sefası.

30 Ağustos Salı: Olympos’un koylarına yapılacak bu tekne turunu, bundan sonraki tüm yaşamınız boyunca unutamayacaksınız.

31 Ağustos Çarşamba: Serbest gün

01 Eylül Perşembe: Suluada’yı gördünüz mü? Görmediyseniz çok şey kaçırmışsınız. Likya Denizi ile Pamfilya Denizi arasında Antik Çağ’ın en stratejik adasına tek kelime ile bayılacaksınız.

02 Eylül Cuma: Öğleden sonra Melanippe antik kentinin koynundaki Maden Koyu’nda deniz sefası. Dileyenler için ülkemizin en fantastik feneri Gelidonya’da Akdeniz’e karşı gün batımı.

03 Eylül Cumartesi: Tam gün deniz sefası. Akşam saatlerinde dönüş yoluna çıkacağız.

04 Eylül Pazar: Sabah saatlerinde İstanbul’da olacağız.

Fiyata dâhil olan hizmetler: Ana ve ara ulaşımlar, tekne gezileri (tekne gezilerindeki öğle yemekleri), YP konaklama (sabah kahvaltıları, akşam yemekleri) ve rehberlik dâhildir.

Konaklama: Kamp tesisinde yapılacak konaklama, iki kişilik odada gerçekleşecektir. Tek kişilik odanın gecelik ekstra fiyatı 50 TL’dir.

Fiyata dâhil olamayan hizmetler: Ana yolculuk boyunca yapılan harcamalar, öğle yemekleri ve müze girişleri.

Katılım bedeli: 920 TL + KDV’dir.

Not: Bu etkinlik, dinlence ağırlıklı olarak düzenlenmiştir. Gezi boyunca yapılacak etkinliklere dileyen ücretsiz dâhil olabilir. Sırtçantam Gezi Kulübü’nün bu etkinliği Trekking Turizm (TÜRSAB 5239) güvencesinde yapılmaktadır.

Bu Turda Gerekli Malzemeler:

—Günlük kullanım için küçük sırt çantası

—Alın feneri ya da el feneri

—Güneş gözlüğü ve güneş kremi

—Mayo ve kişisel temizlik eşyaları

Başvuru: sirtcantam@sirtcantam.com.tr

0 (212) 245 79 66