Medex Doğa Sporları Onur Ödülü İsmail Şahinbaş’ın

08 – 11 Nisan 2010 tarihleri arasında düzenlenen Akdeniz çanağının en büyük dalış ve doğa sporları fuarı “MEDEX İSTANBUL 2010 Dalış, Su Sporları & Av, Doğa Sporları Fuarı İstanbul fuar merkezinde 3. kez doğaseverlerle buluştu.
 
 
Sualtı ve doğa sporlarıalanında ülkemizin ve Akdeniz çanağının en büyük tüketici fuarı, dünyanın sayılı fuarlarıarasında yer alan fuar kapsamında sualtı ve doğa sporları ekipmanları, yurtiçi ve yurtdışı dalış ve doğa turları, dalış merkezleri, dalış okulları, sportif balıkçılık, sualtı ve kara avcılığı tanıtılacak aynı zamanda 3.’sü düzenlenen “Uluslararası Serbest Dalış ve Sualtı Avcılığı Sempozyumu” ve denizlerimizin, doğal hayatımızın korunması, su ve doğa sporlarında malzeme kullanımı, konularında ulusal ve uluslararası uzmanların farklı konularda konuşmacıların katıldığı, eğitim ve tanıtım seminerleri düzenlendi.
 

 
Medex Fuarda bu yılikincisi düzenlenen ve geleneksel hale gelen “MEDEX Ödülleri” Sualtı Fotoğraf, Sualtı Belgesel, Doğa Belgesel, Saygı, Doğa Sporları ve Su Sporları Onur ödülü dallarında fuar alanında törenle verildi.
 
 
08 Nisan 2010 Perşembe günü VIP davetlilerin katıldığı açılış seremonisi ve açılış kokteyli çeşitli showlar, gösterimler ve ödül töreniyle gerçekleşti. Doğa Sporlarına katkı Onur ödülüne dergimizin Yayın Yönetmeni İsmail Şahinbaş layık görüldü.
 
 
Göründüğü gibi MEDEX sualtıve outdoor sektöründeki gelişmeler, zengin ürünçeşitleri, ziyaretçiler ve katılımcı firmalar arasındaki fikir alışverişi ve pazar nabzını tutması açısından da güçlü bir etkinlik niteliği taşıyor.