Kendi Coğrafyanı Keşfet

Birlikte olamadığımız süre zarfında biz yine çok yoğun bir çalışma temposu içerisindeydik. Dergi olarak paydaş olduğumuz projelere yoğun zaman ayırdık.

sirtcantam 45

Yenice Belediyesi ile paydaş olduğumuz ‘Doğa Yenicedir’ projesi kapsamında kış aylarından günümüze; hem belgesel film için, hem de basılı yayınlar için görsel toplamaya devam ettik.

Köyceğiz Belediyesi ile paydaş olduğumuz proje kapsamında ilk olarak Köyceğiz Havzası Çalıştayı düzenledik. Ve ardından Köyceğiz Portakal Çiçeği Günleri Bisiklet Şenliği’ni gerçekleştirdik.

Bursa Valiliği ülkemizde doğa sporları alanında bizim de paydaş olduğumuz çok kapsamlı bir çalışma yürütüyor. Ulu Şehir Bursa’daki yapmış olduğumuz çalışmalar ilk ürünlerini vermeye başladı. Bursa’daki çalışmalarla ilgili olarak önümüzdeki günlerde çok kapsamlı bilgilendirmede bulunacağız.

Palu’da fotoğraf atölyesi çalışmalarımız sona erdi. Kadim Şehir Palu için yapmış olduğumuz çalışmaları bir kitapta topladık. Ve bu çalışmalar neticesinde bir de elimizde bulunan bu dergi çıktı.

Dergi dışında yapmış olduğumuz çalışmaları www.sirtcantam.com.tr’den takip edebilirsiniz.

İsmail Şahinbaş