Motosiklet, Bisiklet Ve Aksesuarları Fuarı

Motosiklet, Bisiklet Ve Aksesuarları Fuarı

Yağışlı havaların geride kalmasıyla, motosikletler garajlarından çıkmaya başladı. Tabi sezonu yine bir fuar açılışıyla yapmamız gerekirdi. 2011’in ilk fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak olan Eurasia Moto Bike Expo Fuarı olacak.

Motosiklet tutkunları 24 – 27 Şubat 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde buluşacak. Bu sene de birçok kulüp ve dernek organizasyona katkıda bulunacak. Birçok markanın yeni modelleri bu fuarda karşımıza çıkacak, bakalım motosiklet severlerin beklentilerini karşılayabilecekler mi, merak konusu.

Motosikletler kadar ilgi çekici bisikletler de stantlarda yerlerini alacak. Yine, gösteriler, eğitim seminerleri ve çekilişler fuara renk katacak gibi görünüyor. İki tekerleklilerin yanı sıra, birbirinden şık kasklar, montlar, gözlükler, diğer koruyucu ekipmanlar, botlar, çizmeler, lastikler, performans kitleri gibi bir çok aksesuar ve ekipman bizleri bekliyor olacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

24 – 27 Şubat tarihleri arasında, kendinize birkaç saat ayırın ve fotoğraf makinenizi çantanıza atarak İstanbul Fuar Merkezi’nin yolunu tutun.

İyi sürüşler…

 

 

Bir cevap yazın