Kartal %100 Ekolojik Pazar Üç Yaşında!

Buğday Derneği ekolojik pazarlar projesinin ikinci halkası olan Kartal %100 Ekolojik Pazar, 20 Aralık’ta üçüncü yaşını dolduruyor.

Kartal halkına ve komşu ilçelere üç yıldır hizmet vermeyi sürdüren Kartal %100 Ekolojik Pazarın doğum günü, 23 Aralık Pazar günü, pazar alanındaki etkinlik çadırında saat 11.00’den itibaren mısır patlatarak, kestane pişirerek, çeşitli performanslar, çocuklara özel etkinlikler ve tezgâhlarda yapılacak indirimlerle kutlanacak.

Kartal %100 Ekolojik Pazarın müdavimi, efsane müzisyen, Moğollar’ın bas gitaristi Taner Öngür – AVAM kutlamada bir konser verecek.

%100 Ekolojik Pazarların sadece ticari bir alan olmasının ötesine taşınmasında öncü olan Kartal %100 Ekolojik Pazarda, etkinlikler için kurulan çadırın yanı sıra ekolojik mimari örneği olan saman balyaları ile örülmüş Saman Kafe de bulunuyor. %100 Ekolojik Pazarın kurulduğu pazar günleri, sadece pazardan alınan organik girdili gıdaların sunulduğu Saman Kafe ile Kartal %100 Ekolojik Pazar, organik ürün kullanıcıları ve ekolojik yaşam destekçileri için çok daha cazip hale geldi.

Tarih: 23 Aralık Pazar

Saat: 11.00’den itibaren

Yer: Kartal %100 Ekolojik Pazar

Adres: Hükümet Konağı Cad. Kartal Tren İstasyonu yanı