İnci Kefali Göçü Fotoğraf Turu

İnci Kefali Göçü Fotoğraf Turu

Ağrı’nın Diyadin, Taşlıçay, Doğubayazıt ilçelerini ve Van’ın Erciş ilçesini kapsayan bu etkinlik görsel toplayıcılık üzerine kurgulanmıştır. Etkinlik bölgenin en ideal mevsim şartlarını göz önüne alarak hazırlanmıştır. Etkinlik boyunca aynı otelde konaklama yapılacaktır. Etkinliğimiz, 30 Mayıs 2021 Pazar günü Ağrı Havalimanı’nda başlayıp, 4 Haziran 2021 Cuma günü yine aynı yerde sona erecektir.

Gezilecek bölgeler:

Van İnci Kefali Göçü, Muradiye Şelalesi, Ezidi Şelalesi, İshakpaşa Sarayı, Balık Gölü, Bilikana Jori Mağara Yaşam Alanı, Meye Mağara Yaşam Alanı, Kudret Köprüsü, Meye Şelalesi, Diyadin Kaplıcaları…

Detaylar:

Bu etkinliğimizde tüm yemekler, konaklamalar, ara ulaşımlar ve rehberlik dahildir. Ağrı’ya ulaşım, Ağrı’dan dönüş, Müze ve ören yeri girişleri fiyata dâhil değildir. Bu etkinlik; Doğu Anadolu ve Van Gölü coğrafyasının bahar mevsimini belgelemek amacı taşıyan fotoğrafçı gezginler için düzenlenmiştir. Tüm etkinliklerin zamanlaması, ışığın en uygun olduğu zaman dilimine göre ayarlanmıştır.

Son başvuru tarihi 30 Nisan 2021 Cuma günü olan bu etkinliğimiz 12 kişi ile sınırlıdır. Tur bedeli: 2.750 TL’dir (KDV Dâhil)

Trekking Travel (TÜRSAB 5239)

Detaylı tur programı için iletişim adreslerimiz:

trekking@trekking.com.tr

ismailsahinbas@gmail.com

0 (212) 245 79 66

0 (532) 232 52 82

Bir cevap yazın