En İyi Korunan Şehir Diploması İmar Müdürlüğü’nde

En İyi Korunan Şehir Diploması İmar Müdürlüğü’nde

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, ‘Dünya Miras Alanları Avrasya Bölge Toplantısı’nda Safranbolu Belediyesi’ne verilen ‘En İyi Korunan Şehir Diploması’nı Safranbolu Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Başak Dökmeci’ye takdim etti.

Belediye İmar ve Şehircilik Müdürü Başak Dökmeci’yi odasında ziyaret eden başkan Aksoy, “Belediyemiz son yapılan Dünya Miras Alanları Avrasya Bölge Toplantısı’nda korumacılığı başarı ile sürdürdüğü ve bunu kurumsallaştığı, kurumsallaştırdığı gerçeklerinden hareket ederek diploma ile ödüllendirildi. Bu diplomayı alma noktasında İmar Müdürlüğü çalışanlarımızın büyük gayretleri var. Safranbolu’nun korumacılık anlamında başarı ile faaliyetlerini sürdürmesi, belediyedeki arkadaşlarımızın bu anlamda gerçekten özverili, yürekli ve konuya bilimsel tarzda çözmeye yönelik gayretleri ile elde ediliyor. Ben bu konuda almış olduğumuz diplomayı İmar ve Şehircilik Büromuz çalışanları adına Başak Hanım’a sunmak istiyorum. Bu belgeleri almamızda İmar Müdürümüzün yoğun çalışmaları, gayretleri var. Bütün arkadaşlarımı bu konuda tebrik ediyorum ve bu diplomayı sizin adınıza Başak Hanım’a takdim ediyorum. Bu diploma sizin hakkınız. Korumacılığı başarı ile sürdürüyor olmamız ve bundan sonraki süreçte de daha çok motivasyonlu bir şekilde çalışmamız için önemli bir adım.

İmar ve Şehircilik Müdürü Başak Dökmeci ise “Bu diplomayı bütün çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Bu diploma bizim için büyük bir onur ve gurur kaynağı olacaktır. Belediyemizin çalışmalarımızın her aşamasında arkamızda olduğunu bilmek, desteklerinizi hissetmek bizlere ayrı bir motivasyon kazandırıyor. Bunun için de size şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Bir cevap yazın