Yenice Güz Dönemi Görsel Atölye Çalışması Turu

Sırtçantam Dergisi olarak Yenice’de 5-6 Kasım ve 12-13 Kasım tarihleri arasında iki ‘Görsel Atölye’ çalışması gerçekleştireceğiz. Yenice Belediyesi adına yapmış olduğumuz iki yıllık bir çalışmanın ürünü olacak olan belgesel filminin son çekimlerine katılmak mümkün. Sırtçantam Dergisi ekibi olarak yapacağımız Yenice güz dönemi çalışmaları; 1 Kasım ile 15 Kasım tarihleri arasını kapsamakta.

yenice-1

Sırtçantam Görsel Atölyesi, Yenice Güz Dönemi Atölye çalışmasına birinci ve ikinci dönemler için aynı hareket programı uyguluyoruz. Ancak görsel atölye çalışması farklı bölgelerde olacak.

yenice-2

Bu etkinliği İstanbul kalkışlı olarak planlamış bulunuyoruz. Ancak diğer illerden gelen katılımılar Karabük’e veya Yenice’ye kendileri ulaşmaları halinde programa dâhil olabilirler.

yenice-3

Sırtçantam Dergisi ekibi olarak, katılımcılarla birlikte Yenice coğrafyasında görsel toplayacağız. Fotoğraf konusunda uzman rehberlerimizle en iyi görseli, en uygun ışıkta elde etmek için gayret göstereceğiz. En iyi görsel için günün erken saatlerinde yola çıkıp, geç saatlerde dönüş yapmanın dışında biraz da olsa yorulacağız.

yenice-4

‘Yenice coğrafyasının güz mevsimi nasıl olur’ diye bir soru aklınıza gelmesin… Yenice’nin güz mevsimi dünyanın çok az yerinde yaşanabilecek bir görsellik sunar.

yenice-5

Program
Yenice’nin kuzey ve güney yönünde farklı bitki ve bölgesel iklim tipleri bulunuyor. 5-6 Kasım tarihleri ile 12-13 Kasım tarihleri arasında iklim şartlarına göre tercihte bulunacağız. Kızılkaya, Kuzdağ, Karakaya, İncedere, Şeker Kanyonu, Eğriova Göledi, Sorgun Yaylası, Subatan Yaylası, Seyir Terası ve Gökbel Yaylası bölgelerinde çekimler yapacağız.

yenice-6

İstanbul’dan hareket
4 Kasım 2016 Cuma 20.00, Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
11 Kasım 2016 Cuma 20.00, Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

yenice-7

Detaylar
Katılım bedeli: 690 TL’dir (KDV dâhil)
Günışığı Turizm Yayıncılık Pazarlama
Denizbank Beyoğlu Şubesi
IBAN: TR96 0013 4000 0032 4769 3000 01

Fatura kimin adına kesilecekse, tur bedeli o isimle yatırılması gerekmektedir. Seyahat sigortası için katılımcının kimlik fotokopisi gereklidir.

yenice-9

Fiyata dâhil olan hizmetler: Ana ve ara ulaşımlar ve TP konaklama (sabah kahvaltıları, akşam yemekleri) ve rehberlik dâhildir. Çekim günlerinde kumanya verilecektir.

Fiyata dâhil olamayan hizmetler: Ana yolculuk boyunca yapılan harcamalar ve müze girişleri.

yenice-8

Konaklama:
Konaklamalar iki kişilik odalarda gerçekleşecektir.
Son başvuru tarihi: 31 Ekim 2016 mesai saatleri bitimi.

yenice-10

Rezervasyon için: (0212) 245 79 66
trekking@trekking.com.tr
sirtcantam@sirtcantam.com.tr

Trekking Turizm (TÜRSAB 5239)