İvriz, Taşkale ve Hadim Fotoğraf Turu

İvriz, Taşkale ve Hadim Fotoğraf Turu

Konya’nın Karapınar, Ereğli ve Hadim ilçeleri, Karaman’ın Taşkale ilçesini ve Niğde’yi kapsayan bu etkinlik görsel toplayıcılık üzerine kurgulanmıştır. Etkinlik boyunca Konya Ereğli’de aynı otelde konaklama yapılacaktır. Etkinliğimiz, 11 Mayıs 2021 Salı günü gece saatlerinde İstanbul’da başlayıp, 16 Mayıs 2021 Pazar günü yine İstanbul’da sabah saatlerinde sona erecektir.

Gezilecek bölgeler:

Meke Krater Gölü, Akgöl, Hadim Yerköprü Şelalesi, İvriz Hitit Kaya Anıtı, Halkapınar, Niğde Gümüşler Manastırı, Taşkale Kaya Ambarları, Ereğli Ulucami, Ereğli Rüstempaşa Kervansarayı, Ereğli Tren Garı…

Detaylar:

Bu etkinliğimizde tüm yemekler, konaklamalar, ana-ara ulaşımlar ve rehberlik dahildir. Müze ve ören yeri girişleri fiyata dâhil değildir. Bu etkinlik; Bozkır coğrafyasının bahar mevsimini belgelemek amacı taşıyan fotoğrafçı gezginler için düzenlenmiştir. Tüm etkinliklerin zamanlaması, ışığın en uygun olduğu zaman dilimine göre ayarlanmıştır.

Son başvuru tarihi 30 Nisan 2021 Cuma günü olan bu etkinliğimiz 12 kişi ile sınırlıdır. Tur bedeli: 2.750 TL’dir (KDV Dâhil)

Trekking Travel (TÜRSAB 5239)

Detaylı tur programı için iletişim adreslerimiz:

trekking@trekking.com.tr

ismailsahinbas@gmail.com

0 (212) 245 79 66

0 (532) 232 52 82

Bir cevap yazın