‘Açık Gardırop 2. El Giysi Mağazası’

‘Açık Gardırop 2. El Giysi Mağazası’

acik gardirop sirtcantam

Kullanmadığınız, artık ihtiyaç duymadığınız kıyafetlerinizi Kadıköy Belediyesi’nin Fikirtepe Eğitim ve Sosyal Destek Merkezi’nde açtığı ‘Açık Gardırop 2. El Giysi Mağazası’na bağışlayabilir ve ihtiyacı olanlarla paylaşabilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce yürütülen ‘İkinci El Giysi Bağışları’ ile Kadıköy’de yaşayan dar gelirli ailelere yapılan yardımlar devam ediyor. Alım gücünün iyiden iyiye düştüğü günümüz şartlarında, sosyo – ekonomik bakımdan zayıf olan ailelere destek olmak amacıyla ‘Açık Gardırop 2. El Giysi Mağazası’ açıldı.

Kullanmadığınız artık ihtiyacınız olmayan giysilerinizi Fikirtepe Eğitim ve Sosyal Destek Merkezi’nde açılan ‘Açık Gardırop 2. El Giysi Mağazası’na bağışlayabilir, ihtiyacı olanlarla paylaşabilirsiniz.

Teslimat şartları

– Giysilerin temiz, yıkanmış, ütülenmiş ve katlanmış olması,

– Yırtık, sökük veya tamir ihtiyacı bulunmaması,

– Giysilerin cinslerine göre gruplara ayrılarak ayrı ayrı poşetlenmesi veya kolilenmesi,

– Poşet veya kolilerin üzerine yapıştırılacak bir liste ile teslim edilen giysinin cinsi, sayısının ve toplamının belirtilmesi.

İkinci el giysilerin teslim edileceği adres: Fikirtepe Eğitim ve Sosyal Destek Merkezi, Özbey Cad. No: 111, Fikirtepe / Kadıköy.

Tel: (0 216) 545 96 91 – 545 93 50

 

Bir cevap yazın